Vader bestie stuurt mij dickpics
Geschreven door Valerie op 3 jun 2025
Ik ben een meisje van 12 jaar oud. Twee maanden geleden vroeg de vader van mijn bestie of hij mijn snap mocht hebben. Ik heb die toen gegeven en nu stuurt hij mij de hele tijd fotos van zijn piemel. Hij stuurt ook filmpjes dat hij zich aan het aftrekken is en dan klaarkomt. Hij vraagt ook hele gore dingen dat ik hem moet pijpen. Hij zegt dat ik super knap ben en dat ik hem geil maak. Ik moet hem ook naaktfotos van mezelf sturen. Ik mag het tegen niemand zeggen anders raak ik mijn bestie kwijt.
Jullie reacties
Plaats reactieHoi Valerie,
Wat zit jij in een nare en onveilige situatie. Wat je beschrijft is echt niet oké, en het is heel belangrijk dat je hier niet alleen mee blijft rondlopen. Je verdient steun en de juiste hulp.
Is er iemand in je omgeving bij wie je terecht kunt met wat er gebeurt? Denk aan familie, een vriendin, iemand op school of een buur. Het kan enorm helpen om er met iemand over te praten.
Daarnaast wil ik je wijzen op een paar websites waar je ook anoniem kunt chatten met iemand die met je mee kan denken. Misschien past dat beter bij wat je nu nodig hebt:
Fier – Chat met hulpverleners
Centrum Seksueel Geweld – Contact en hulp
Je bent ook welkom op onze chat om je verhaal te delen. Maar op basis van wat je nu hebt verteld, denk ik dat een plek zoals hierboven genoemd beter past om met iemand verder te praten over je situatie.
Zorg goed voor jezelf. Je staat er niet alleen voor.
– Moderator 99gram
Valerie hoe gaat het nu?
Doet die vader nog steeds dicpics sturen en van die gore filmpjes?
Heb je er al met iemand over gepraat?
Hopelijk kun je er wat tegen doen zodat hij stopt.
Ik heb het gelukkig niet met een oudere man maar wel met een jongen van school.
Ik ben een meisje van 16 en hij is 17.
Hij zit bij sommige lessen in mijn klas.
Hij heeft nu al bijna het hele schooljaar mijn snap en watsap.
Gelukkig vind ik hem wel leuk en hij heeft een mooi lichaam.
Maar het is af en toe wel akward als hij naaktfoto's of filmpjes van zichzelf stuurt.
Soms zit ik met vriendinnen te kletsen en dan komt er een berichtje van hem binnen.
Als ik niet oplet open ik het en zien ze zijn filmpje of foto's.
Dat is al een keer gebeurd.