Ik heb een bikinilijn

Geschreven door Louise op 29 jun 2026

Ik ben 11 en heb al een bikinilijn. Hoe vraag je dat je het weg wilt. Kreeg wel topjes toen ik borsten kreeg zonder te vragen.

Jullie reacties

Plaats reactie

sorry, wat is een bikinilijn. ben ik nou zo dom....?

29 jun 2026, 18:46 ben ik nou zo dom.....?

JE kan het weg knippen met een schaar of zeg het tegen je moeder dat je een andere bikini wil. En show dan je oude bikinibroek dat ziet ze ook dat er schaamhaar uit steekt.

30 jun 2026, 16:28 Leonie

je kan het ook, weg scheren met een scheermesje, met scheerschuin, of een lady sheef. weg knippen kan ook..

1 jul 2026, 13:28 sem

@ ben ik nou zo dom.....? even opzoeken maar het dat je schaamhaar buiten je bikinibroekje te zien is. Dat je schaamhaar hebt is normaal maar het is niet zo netjes als het eruit steekt net als je okselhaar ziet.

1 jul 2026, 16:21 Linda

Hoe vraag je een scheermesje om het weg te halen?

1 jul 2026, 19:43 Lot

weg gooi mesjes zijn goedkoop alleen scheerschuim kopen en scheren is onder 5 Euro

5 jul 2026, 17:10 Myke

Ik heb het een paar jaar lang kaal geschoren maar ik ben daar twee jaar geleden mee gestopt. Ik vind het gewoon veel gedoe, en mijn vriend heeft er ook geen probleem mee. Ik draag tegenwoordig simpelweg grotere bikinibroekjes die meer bedekken, vaak van die shortjes met pijpjes.

28 jul 2026, 18:07 Julia

Ik scheer mijn schaamhaar geregeld, vaak om de dag. Niet dat ik het helemaal kaal scheer hoor wat ik dat ook kinderlijk vindt. Ik scheer het in een rechte landingsbaan.

Verder scheer ik me ook onder mijn armen vaak 2x in de week, dit wat mij dan géén irritatie geeft in plaats van 4x doen wat dat dan wel soms/geregeld irritatie geeft zij het licht of zware vorm.

30 jul 2026, 09:39 C.

Reageer

Wil je een bericht ontvangen als er een nieuwe reactie is?
Login of registreer

Volg je ons al?

Verhalen, facts & meer