just friends or ?
Geschreven door lost_teen op 24 dec 2014
ik en een vriend van mij zijn super close de laatste tijd en afgelopen week kwam hij naar mijn huis om te chillen, rond 5 u en ging rond 10 u 's avonds weer weg,, we keken south park op mijn bed en hij ging super dichtbij mij zitten,,toen hij weg ging liep ik natuurlijk mee, normaal geven we elkaar gwn boks maar hij trok me naar zich toe en gaf me een knuffel.
ik ben zo verward, iemand help ?
Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.
Jullie reacties
ehm... ik weet het eerlijk gezegt ook niet... Zou je iets met hem willen? Dan kun je het best vragen
Omg so confusingg idk kijk gwn of hij dit soort dingen vaker doet zodat je het een beetje zeker weet en of jij hem
Überhaupt wel leuk vind? vrienden zijn kan ook gwn
ik zou het ook niet weten waarschijnlijk is hij verliefd op je omdat jullie al heel lang vrienden zijn en wat closet doen enso dan kan het zijn dat hij verliefd op je is! ben jij ook op hem?xx XBlessing
whuttt... dat doe ik met al me jongens vrienden. gwn een knuffel dat is voor mij heel gewoon...
mijn beste vriend slaat mij regelmatig op mijn kont en knuffelt me als ik op de bank lig te chille.. zodra hij tever gaat dan geef ik dat aan ( hij gaat nooit te ver ofz) als ik jou was zal ik het aangeven zodra het niet prettig voelt..
xkusjessxx