1e x sondevoeding
Geschreven door Gaia op 17 jun 2025
Hoi allemaal,
Ik ben 20 jaar en ik woon al 2 jaar op mezelf. Ik heb anorexia en krijg binnenkort voor het eerst sondevoeding, en ik merk dat ik het daar best moeilijk mee heb. Wat het voor mij verwarrend maakt, is dat ik nu nog een "gezond" gewicht heb volgens de artsen en therapie en een normaal BMI heb inmiddels. Daardoor voel ik me soms niet 'ziek genoeg' voor sondevoeding of denk ik dat anderen het misschien niet zullen begrijpen. Toch lukt het me niet meer om zelf voldoende te eten, en daarom is deze stap nodig. Het voelt als een ontzettende stap terug in mijn herstel.
Ik voel me erg alleen in dit proces en ik zou het fijn vinden om ervaringen te horen van anderen. Hoe gingen jullie om met sondevoeding? En hoe ga je om met die gedachten van "ik ben niet ziek genoeg"?
Dankjewel alvast als je wil reageren 🩵
Liefs,
Gaia
Verhalen, facts & meer
Jouw verhaal
Praat mee op het forum-
UiterlijkIk weet niet welke jas ik moet kopen voor mijn lichaamstype1
-
EtenBoulimia of anorexia k weet t niet meer2
-
LichaamIk vond het leuk om na de douchen te kijken hoe ik groei0
-
KopzorgenVriendin liegt6
-
Jij & anderenPotloodventer in de bus3
-
GewichtK ben iets te dik geworden wat moet k nu4
Jullie reacties
Plaats reactieHoi ik ben een meisje van 17 en 180 lang en weeg 35 kilo ben ook veel te dun maar eet gewoon normaal enzo en nou heb ik dus sinds voeding het is echt raar om niet te kunnen eten enzo maar voor de rest is het wel oké