Te dik? Ja of neen?

Geschreven door Anna♡ op 26 dec 2013

Hoi.
Ik ben 16, 174 lang en weeg 82 kg
Is dit noub wel of niet te zwaar.

Groetjes Anna

Jullie reacties

Hoi Anna,

Ja, dat is wat te zwaar voor je lengte en leeftijd. 73 kilo is de grens met overgewicht bij jouw lengte en rond de 65 kilo is ideaal gewicht voor je lengte.

Wil je er wat kilo's af hebben het komende jaar? Replay mijn bericht, eventueel met vragen over afvallen, en ik zal wat tips geven. Als jij mijn naam googelt samen met de zoekterm '99gram' zal je vele eerdere reacties van mij vinden op dit forum. Uit deze reacties kan je ook al veel info halen.

Het belangrijkste bij afvallen: ga niet diëten/maaltijden overslaan/jezelf uithongeren!! Dit is megaslecht voor je lichaam, met mogelijk blijvende schade tot gevolg, je wordt er moe, loom en chagrijnig van, je kan je niet of niet goed meer concentreren én het belangrijkste: HET WERKT NIET. Op de langere termijn zullen alle kilo's die je op deze manier kwijt bent geraakt en extra hard weer aankomen (jojo-effect). NIET gaan diëten en/of maaltijden over gaan slaan dus!

Als je wil, zie ik je reactie tegemoet.

Groet,

Richard

27 dec 2013, 16:19 Richard

Ik ben zelf 1,73 m , ietsjes kleiner dan jij. Maar wel echt heellVeel lichter... Ben ik dan te licht of jij te zwaar?? (Ben 53 kg trouwens) wat vinden jullie van mijn gewicht??

24 mei 2014, 18:12 Lol

Anna ik ben eerlijk het is niet heeel zwaar maar je moet nu ook niet denken dat te te dik bentt ik vind het zelf meevallenn

24 mei 2014, 23:51 onzekeremeid

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.