overgewicht, afvallen, boulima

Geschreven door DeZichzelfhatendeDikzak op 22 okt 2012

heey,
ik heb een probleem. Ik ben 7 kg te zwaar en wil het graag kwijtraken. ik eet al geen snoep enalles meer en doe buikspier oefeningen voor zeker een maand, alleen ik heb het gevoel dat ik er niets mee opschiet!
eergister was ik naar de stad en vond bijna geen leuke kleren in mijn maat of het zag er niet uit door mijn buik.
Mijn moeder zegt er ook constant dingen over, maar ze ziet niet dat ik al moeite heb met het minder eten.
Gisteren was ik het helemaal zat en wou bijna mijn vinger in mijn keel steken. Ik had geluk dat mijn vader net naar boven kwam en ik naar mijn kamer moest. Ik heb verhalen gelezen over mensen met boulima en weet hoe erg het is, maar ik kon er gewoon even niet meer tegen. Het is ook niet de eerste keer dat ik erover nadacht en dat het misschien makkelijker is zo.
Ik wil het mijn moeder niet vertellen

Please help!!

Jullie reacties

hey, little girl
hey meid, je bent al goed op weg met affvallen, sporten en niet snoepen. please steek niet je vinger in de keel. echt dat is het slechtste wat je kan doen, ook slecht voor je maag, slokdarm en tanden! woord alse geen anorexia meisje. okee? liefie gewoon afvallen okee, maar niet overdrijven.
ga anders naar een sportschool en laat je helpen door mensen die weten wat je moet doen, dan kan je ook niet overdrijven.
sterkte little girl.

22 okt 2012, 21:34 Auriana

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.