Nog steeds te dik ..

Geschreven door liekexkus op 8 aug 2014

Sinds vorig jaar zomer ben ik mezelf echt te dik gaan voelen. Vorig jaar woog ik 67 kg en me lengte is 165 cm, dus dat was ook echt te zwaar .. Maar het gewicht zelf vond ik niet het ergste , vooral me dikke benen en me buik dat is zo dik .. Sinds toen ben ik 13 kilo afgevallen , nu weeg ik 54 kg wat ik een wel een mooi gewicht vind, alleen als ik in de spiegel kijk zie ik geen verschil als toen ik 67 kg woog .. Ik word hier helemaal van , heeft iemand tips ?

Jullie reacties

8 aug 2014, 18:59 Isabellaaa
8 aug 2014, 19:00 liekexkus

Meissie je hebt een gezond gewicht. Zeker niet te dik.
Ook al weeg je 10 kilo meer heb je nog steeds een gezond gewicht.
Het zit in je koppie. Vergelijk maar foto's waar je 67 kilo weegt met een foto wat je nu weegt.
X

8 aug 2014, 19:09 Isabellaaa

Ik denk echt wel dat je verschil ziet. Als je 13 kilo bent afgevallen... Dat is echt veel hoor.

8 aug 2014, 19:10 Isabellaaa

Je zegt dat je vindt dat je een mooi gewicht hebt.... en dat is ook zo! Je hebt nu echt een perfect ideaal gewicht voor je lengte. Daar mag je supertrots op zijn!

Wat betreft de dikke bovenbenen: ja, dat kan. Je bovenbenen is de plek waar je het moeilijkst afvalt. Blijf je bovenbeenspieren in ieder geval trainen, ook nu je een perfect gewicht hebt: daar waar spieren zitten, zit geen vet. Dit kan met beenspieroefeningen, Google/Youtube hier maar eens op. Ook je je bovenbenen trainen door een sport te (blijven) doen waarbij je veel rent. Ongemerkt train je je beenspieren dan ook meer dan voldoende. Een beweeglijke dans (Zumba of Breakdance bijv.) of zwemmen zijn ook goede opties om je beenspieren te (blijven) trainen.

Daarnaast wordt gezegd dat een bepaald stofje genaamd: 'diindolylmethane', kortweg DIM het vet op je bovenbenen kan 'losmaken' waardoor je dit vet vervolgens weer kan verbranden. DIM is dus geen afslankproduct, maar een stof die het vet los maakt op je benen. DIM zit in kool, broccoli en spruitjes en is ook in supplementen te koop bij een (online) vitaminewinkel of bij De Tuinen, misschien ook wel bij een servicedrogist (DA, DIO, etc.). Kruidvat zal het niet hebben ;). Als je even googelt op: 'DIM bovenbenen' zal je veel aanvullende info vinden. Vooral de info van Jesse *** vind ik altijd heel goed; mag alleen hier geen link plaatsen :( .

Misschien is DIM dus een optie, maar je beenspieren blijven trainen is dus ook zeker belangrijk, zoals ik al zei.

Succes!

Groet,

Richard

*** Dit bericht is deels aangepast door de moderator, vanwege het niet kunnen delen van persoonlijke informatie

11 aug 2014, 15:56 Richard

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.