Ik word vet gehouden

Geschreven door Varken op 1 nov 2015

Ik ben anne 16 jaar 85 kilo
Mijn moeder koopt veel te veel eten voor me ook al vraag ik om gezond eten blijft ze heel veel snoep en junkfood kopen, ook moet ik regelmatig op de weegschaal en voelt ze aan mijn buik. Ik ben enigskind en heb geen vader,
Als ik opsta heeft ze al allemaal eieren gemaakt met kaas en spek en volle melk en ik kom steeds meer aan, mijn buik word steeds zwaarder en ik heb een D cup, ik mag niet sporten van haar en ik krijg heel veel eten mee naar school en ze word boos als ik niet alles opeet dus ik gooide het eerst weg maar ik ben nu gewend aan enorm veel eten dus ik kan het niet weerstaan, ik kan niet anders dan eten.

Jullie reacties

Ja maar ik voel met echt net een mestvarken.. Kom ik thuis, tafel vol eten.. Ik eet tot mn broek open knapt en ik moet nog meer eten..
Ik zit zo vol van de het snoep maar dan krijg ik een groot stuk taart en dat past er wel bij dus dat at ik ook op.. Help wat moet ik doen mijn maag is zo uitgerekt dat ik gewoon niets er tegen kan doen

2 nov 2015, 15:34 Varken

Ga naar de dokter of bel/chat met de kindertelefoon

Xxx

P.s. Hoeveel weeg je? (Als je meer dan 100 kg weegt ben je te zwaar)

2 nov 2015, 15:37 Just A Girl

Ik ben 16 jaar.. ik moest net op de weegschaal en ben 87.9 en 1.65.. Mijn moeder doet zo sinds mijn vader overleden is :( ze blijft me maar volproppen.. zal ik blijven eten of er iets aan doen?

2 nov 2015, 15:48 Varken

Heey,

Je BMI is 32,3 (obesitas) dat is echt veel te hoog!
Ik zou er wat aan doen (zelf) en er met je moeder over praten. Probeer af te vallen, en als je moeder boos word, zeg dan dat je gezond wilt zijn. Mischn heeft het wel te maken met de dood van je vader. Je kan er gerust met de kindertelefoon over praten.

Xxx,
Een meisje van 12 (die je wil helpen)

2 nov 2015, 17:01 Just A Girl

Je kan er altijd met me over praten hoor

2 nov 2015, 17:02 Just A Girl

19,8 of hoger is obesitas... Srry maar je bent te dik

2 nov 2015, 17:05 Just A Girl

:(( ze luistert niet.. Ik weet dat ik moddervet ben maar ik accepteer het maar...

2 nov 2015, 18:56 Varken

je kunt ook lekker van al het eten leren genieten en van je lichaam leren houden. dat is veel leuker

3 nov 2015, 20:44 maufis

@ Just a girl

wat zeg jij nou weer je hebt pas overgewicht boven de 25, laat staan obesitas. ze heeft het wel maar je kan ook overdrijven hoor

10 nov 2015, 19:56 Vera
26 nov 2015, 20:33 Hoihoi

@Maufis en @Hoihoi

Mss een tip om te weten dat het (levens)gevaarlijk is als je overgewicht hebt, VOORAL op jonge leven.

@MeisjeMetHetProbleem En waarschijnlijk is je moeder of gestoord en hield je pa haar tegn van die dingen, of heeft ze een trauma opgelopen aan de dood van je vader. Misschien is het eens handig om daarover te praten. En ik weet zeker dat je geen varken bent.

27 nov 2015, 22:58 Hero/Villain

Inderdaad en je kunt ook met de mensen van 99 gram bellen of chatten probeer dat dan zal het beter gaan

28 nov 2015, 11:41 Meisje dat je wil helpen

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.