De hele dag door honger
Geschreven door R. op 7 aug 2017
Heyy ik heb de hele dag door honger ik weet niet waarom ik ben niet zwaar heb geen overgewicht maar heb toch de hele dag door honger en ik weet niet waarom help heeft iemand tips om eetlust te verminderen?
Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.
Jullie reacties
Anders praat je hierover met je huisarts of familie.
Misschien moet je voedzamere dingen eten in plaats van koekjes en chips etc.
Mai ja ik eet veel kleine dingen de hele dag door indd😂 maar wat is dan echt voedzaam? --Er mogen niet teveel calorieën inzitten
Maar soms is het ook meer dat ik me gewoon verveel dus nu heb ik een waterfles dus drink ik daaruit als ik me verveel
Voedzame dingen :
-Fruit
-Groente
-Brood
-noten
-Yoghurt
@Juliatje:
het verkeerde brood (veruit het meeste brood!) is helaas niet voedzaam. Daarnaast is voedzaam iets anders dan verzadigend (vullend). Fruit is idd. wel voedzaam maar zeker niet verzadigend en kan zo juist hongergevoel in de hand werken.
Eten dat verzadigend werkt en zo hongergevoel voorkomt/tegengaat zijn eiwitten (vlees, vis, eieren, groenten, etc.) en goede vetten (avocado, noten, vette vis, etc.). Ook voldoende water drinken helpt tegen het hongergevoel, het liefst warm/lauwwarm water. De prikkel voor honger en dorst naar je hersenen is namelijk dezelfde. Vaak als je lichaam denkt dat je honger hebt, heb je eigenlijk dorst.
Ja je hebt gelijk want bijv. tarwe bood is niet bepaald gezond maar bijv. haverbrood wel.