afvallen maar hoe helpp

Geschreven door anoniempje op 3 jan 2015

hoii ik ben 12 jaar en 1.65 en weeg 45 kilo maar de ene keer 42 en de andere keer 46 en de andere keer 47.5 helpp en hoe kan ik afvallen eerst dacht ik toen ik klein was je bent nog dun als je je vagina nog kan zien maar nu ik die lang niet meer kan zien weet ik niet wat ik moet doen ik wil afvallen maar mn vader is erg dik mn moeder wil afvallen en mn zusje mag geen suiker helpp!!

Jullie reacties

hey, ik ben net 13 geworden en ik ben 1.69, en ik weeg 54 kilo, en ik ben gewoon slank. ik moet door een reden die je niet hoeft te weten elk jaar naar het ziekenhuis toe, en daar meten en wegen ze je ook. het is voor jou echt niet nodig om af te vallen! mischien lijkt het zo voor jezelf,aar dan hoeft het niet zo te zijn! als je nog bevestiging wilt kun je naar een site gaan waar je je BMI kan berekenen. dat is een soort iets dat meet of je een goed gewicht hebt. je moet je echt geen zorgen maken!

4 jan 2015, 00:29 hoopdatditjeopanderegedachtenbrengt

Heey ik heb het zelfde het is mij wel gelukt je moet elke ochtend sit-ups doen ik doe er 20 maar jij mag zelf bepalen ik ben 10 kg afgevalle nu weeg ik 42 kg ik woog eerst 52 kg nu doe ik ook nog sit-ups en hardloop altijd hoopelijk hebbe deze tip je geholpen groetjes xxonzeker meisjxx

4 jan 2015, 10:10 xxonzeker meisjexx

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.