afvallen maar goed BMI
Geschreven door ThisIsWhoIAm op 22 mrt 2014
ik ben 15 jaar, 1.67 en weeg 59.1 kilo maar mn tailleomtrek is 77 cm en mn heup 94 en ik heb echt een dikke buik. Mijn BMI is goed maar ik wil toch minder gaan wegen en hoop dat dan ook mijn buik weg gaat. Maar ik weet niet hoe iedere keer eet ik toen een snoepje of een koekje en als ik dat dan op heb voel ik me weer heel dik.
Heeft iemand goede tips om af te vallen en mn buikvet kwijt te raken?
En ik weet ook niet hoeveel ik wil afvallen wat zouden jullie me aanbevelen?
Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.
Jullie reacties
Heee ik zit met precies hetzelfde probleem, weet hoe moeilijk het is. heel veel succes!
Groetjes,
onlymy
@Onlymy dankje jij ook hoe val jij af?
Blijf genoeg eten maar eet gezonder en wat minder misschien. Eet vooral veel brood want daardoor ben ik ook afgevallen!!
xx
@mags bedankt voor je tip heb je nog meer tips?
ThisIsWhoIAm
Ik heb ook gereageerd op je onderwerp: ben ik te dik?? heb een goed... daar heb ik nog meer tips neer gezet. Probeer veel te drinken dit helpt je stofwisseling goed!!
xx