te vol geen honger

Geschreven door valencia op 18 jan 2014

Hallo ik zit ergens mee,

s morgens heb ik twee botherhammen met thee gedronken.

Rond 12 uur ben ik naar de stad heen gegaan, en heb ik een stukje chocolade gegeten. En 4 sesam met honing koekjes gegeten met mijn vriendin.

toen ik thuis kwam heb ik een bolletje gegeten en heb ik een glas water gedronken, van water word ik snel vol van.

Later heb ik een paar crackers gegeten. En nu zit ik vol en over uur ga ik naar mijn vriendin pannenkoeken eten.
Maar ik ben bang dat ik na 1 pannenkoek vol zit omdat ik niet echt bepaalt honger heb..

word je dik als je eet als je vol zit..

Jullie reacties

nou ja als je vol zit moet je natuurlijk niet gaan eten dus ja je word dik niet die pannenkoeken eten

18 jan 2014, 16:22 evenlien

drink kamille thee voor je weggaat! Dit zorgt ervoor dat je spijsvertering op gang wordt geholpen en dus ook dat je meer honger krijgt. En ga gewoon even iets doen voor afleiding.
Trouwens, pannekoeken ruiken heel lekker, dus als je in het huis komt waar ze gebakken zijn/worden krijg je vanzelf wel honger!

Als je regelmatig te veel eet, kan je aankomen of je gebrek aan eetlust verliezen. Maar voor 1 keer is het niet zo heel erg. Zolang je maar van die pannekoeken geniet!

Eet smakelijk!

18 jan 2014, 17:04 Iris

Als je 1x jezelf vol propt en je zit eigenlijk vol kan het geen kwaad maar als het vaker doet kan je wel aankomen maar dannis het alleen als je het vaker doet 1x of 2x niet erg dus

19 jan 2014, 08:39 onzekeremeid

Ja ja ik begrijp er ook niets van, van water word ik dik .

19 jan 2014, 13:42 brrrrrrrrrrrrrrrp

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.