Mijn eetbuistoornis; BED

Geschreven door girlana1 op 16 okt 2012

Ik ben 17 jaar en ben 1.83 lang, weeg 65 kilo. (voor mijn eetbui stoornis was dit nog 61 kilo). Ik heb sinds 3 weken erge last van "vreetbuien"elke dag en soms wel 2 keer per dag. Tot op zaterdag ná... me ouders weten er van en ze helpen mij en hadden mijn toen betrapt toen ik merci chocolatjes wou pakken waarbij mijn eetbui laat maar zeggen zou starten..! gelukkig maar dat ze mij betrapt / bevrijd hadden van het begin van de eetbui op die dag. Nu ben ik er sinds zaterdag voor aan het knokken en heb ik het al 3 dagen volgehouden eetbui vrij te leven! dit is dag nummer 4. Wel eet ik gewoon 3 grote gerechten; ochtend,middag, avond en een tussendoortje;appel.

Ik wil het nú echt volhouden en er nooit meer aan toe geven! Voor deze 3 weken was eigenlijk een periode van streng lijnen en had ik soms ook 2 x per week een eetbui in het weekend. Maar ik hoop dat ik het boek ": "vreetbuien" nu is definitief kan sluiten!! Heeft iemand tips/ ervaringen en kan die mij helpen? XXXXX girl.

Jullie reacties

hallo girl,
drink heel veel water zo kom je vol te zitten en zo heb je dus geen honger. ook zitten er geen koolhydraten in dus daar kom je helemaal niet van aan, natuurlijk ben je even wat zwaarder om dat je dan veel vocht in je hebt, maar het spoelt verder ook een beetje je darmen leeg. En als bonus maakt het je gezicht ook nog een zuiver!

Succes, ik hoop voor je dat het je gaat lukken, en dat je hier wat aan hebt natuurlijk!
xx een meisje van 13

16 okt 2012, 15:37 Tina

Ik hoop echt heel erg voor je dat je het haalt,
meestal bij eetbuien zit er iets dwars.
Je kan altijd met iemand praten, dat weet je toch?

16 okt 2012, 16:59 Loveyou2222

Dankjewel voor de tips!! :)
Jaa inderdaad, praten helpt altijd.
Morgen word dag 5 voor mij! Hoop dat ik het weer red, en vanavond even doorbikkelen!
Morgen ga ik met mam lekker winkelen als afleiding ; ze is dan vrij.

Als iemand nog meer tips / steun berichten wil sturen ; helpt altijd hihi! xxxx

16 okt 2012, 21:07 girlana1

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.