Ik vind mezelf eigenlijk best dik :$
Geschreven door YaraC op 12 mrt 2012
Ik vind mezelf eigenlijk best dik.. Ookal ben ik niet te dik, gewoon normaal. Zelfs niet stevig. Maar ik vind van wel.. En al die meiden uit m'n klas zijn veel dunner.. Gewoon ondergewicht dun..
Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.
Jullie reacties
Heei, dat heb ik ook, iedereen vind bij mij juist dat ik gewoon ben maar ik haat mezelf als ik in de spiegel kijk, ik weet dus niet zo goed wat je hieraan kan doen, het is makkelijk zeggen dat je blij moet zijn met wie je bent maar zo werkt het gwn niet, als je jezelf echt te dik vind moet je een bmi est doen, en als je dan bij te dik zit ofzo kun je er iets gaan doen, anders moet je het gwn zo laten, heb schijt aan de rest! de rest zijn te onzeker, op weg naar annorextia.. hopelijk heb je hier iets aan, succes! xxx
Aan Missnina
Was ik mij niet onzeker.. En mijn bmi was wel te laag maar dat zegt eigenlijk niet veel.. Ik bedoel het is maar een getal en als ik in de spiegel kijk zie ik iets heel anders.. En al dat gepieker houd me weer van me schoolwerk en daardoor ga ik mezelf echt haten..