Ik kan NIET eten.. help

Geschreven door Geanne op 8 jan 2014

Het lukt gewoon niet, ik word zo misselijk dat het echt niet wil. Iemand tips wat ik evt binnen zou kunnen krijgen zodat ik niet totaal crash? Ben nu namelijk erg zwak etc omdat ik dus niks binnen krijg behalve water

Jullie reacties

Toch moet je proberen om het kwaad in de ogen aan te kijken. Hoe zwaar dat ook is.
Ga na waarom je niet kan eten. Ben je bang dat je te dik wordt? Heb je vervelende situaties met eten meegemaakt? Denk je dat mensen je niet meer aardig vinden als je gewoon eet? Ben je bang de controle te verliezen als je eet?
Bedenk even wat je heel lekker eten vindt, desnoods vond. Maak het zelf klaar! Dit maakt het al een stuk leuker om met eten bezig te zijn, je krijgt sneller trek in het eten en je kunt zelf kiezen wat je er in stopt.
Als je al een tijdje niets eet, is het goed om te beginnen met iets lichts. Dus wat beschuitjes of wat fruit. Niet meteen teveel eiwitten en vezels.
Neem als het echt niet lukt desnoods wat vitaminepillen, om te zorgen dat je geen last krijgt van tekorten.

En nog heel belangrijk: meld het bij je ouders/verzorgers! Zij kennen jou het beste dus ze weten wat het beste voor je is. Zij kunnen ook inschatten wanneer het echt gevaarlijk wordt en je naar de huisarts of het ziekenhuis sturen.

Sterkte!

8 jan 2014, 16:56 Iris
9 jan 2014, 18:39 Lot

ik heb daardoor in het ziekenhuis gelegen, omdat ik door stress me eten niet kwijt kon, en drinken ook.
je kan ook naar de apotheek gaan en van die nutrie drinkjes kopen, en van dat soort poeder, zodat je toch alle vitaminen binnen krijgt.
ga anders naar de huisarts.
misschien dat hij/zij je doorverwijst.

gr

13 jan 2014, 10:42 someonefromgrunn
9 dec 2015, 12:03 Ikbenmeeigendokter

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.