Te oud voor mij? :$

Geschreven door fleuribeuri op 12 okt 2011

heee

ik wordt áltijd verliefd op jongens die zo'n 3 jaar ouder zijn als ik ben. Nou vind ik dat dus niet echt een probleem, maar meiden uit m'n klas gaan allemaal heel raar doen en zeggen dat ik jongens van m'n eigen leeftijd moet zoeken. Ik wil ze wel gewoon de waarheid zeggen, maar 'kwil geen ruzie met ze! ('tzijn immers m'n vriendinnen)..
Wat moet ik doen ?! :$

xxxx Alvast dankjee voor reacties !<3

Jullie reacties

Als jij iemand leuk vind die 3 jaar ouder is: zo what? Ga ervoor!! Leeftijd maakt niet uit, het licht ook aan de persoon!!
Gwn niets aantrekken wat andere vinden!! En ervoor gaan, Als je echte vriendinnen zijn staan ze wel achter je en zijn ze blij voor je!! ♥

Xxxxxxxxx suc66

12 okt 2011, 22:38 -Kimmie-

3 jaar is echt niks! en hoe ouder je word, hoe minder de leeftijd word.

13 okt 2011, 14:52 xanoniem

Dankjullie voor de reacties. Jaa, indd. !
'kga ervoor! <3 (;

xxxxxxxxx

13 okt 2011, 15:58 fleuribeuri

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.

Volg je ons al?

Verhalen, facts & meer