hij snapt nie da het over is..

Geschreven door Auriane op 2 sep 2013

na 5 maanden is het uit met mijn 1e vriendje. Ik vind hem gwn nie meer leuk, en heb het dus uit gemaakt.
Naja nu zit hij sinds dit jaar bij mij op school, want hij is afgezakt. Vandaag moesten we onze boeken ophalen, dus na school met vrienden bij mij thuis gekaft, hij wou mee. Opzich geen probleem, het is gister uit gegaan dus hoopte ik da hij nie kut ging doen. Thuis ff gekaft en toen gaan gamen, en tuurlijk zette hij zijn zeurderige gezicht op, 1 van de redenen wrm het is uit gegaan. Hij vroeg of we het nog 1 dag konden hebben, zodat hij er makkelijker overheen kon komen, nie kussen enz. Ik gaf geen andwoord. Nu is ie thuis en blijft via berichten enz. zeuren en kut doen.... Kweet nie wa ik mot doen, ik wil hem nie kwijt, maar wil wel da hij ophoud, en da lukt hem dus nie....... een paar tips??

Jullie reacties

Nodig hem uit om iets leuks bij je thuis doen, maak daar duidelijk dat je erg graag vrienden wilt blijven maar dat het gewoon uit is en niet meer aan gaat.. Misschien dat dat helpt?

Succes!
xoxo Meisjee

2 sep 2013, 17:50 Meisjee

meid ik weet hoe dit v!oelt..
sluit m niet b bij is buiten maar blijf gwn met m omgaan.
praat niet te veel als hij er bij is over jongens en doe soms nog wat leuks met m maar met vrienden.
doe net alsof je nooit met m iets had en blijf gwn een goede vriend
suc6

21 sep 2013, 11:11 dramagirll

ik en al mn vriendinnen zijn het er helemaal mee eens met dramagirll

21 sep 2013, 11:13 lendie

Als het lontje van de kaars op is pakt gij toch gewoon een nieuwe. Simpel.

27 sep 2013, 11:24 qbp

Hoe oud zijn jullie
Jonge jongens kennen dat soort gezichten trekken Als ze hun zin niet krijgen .Dat gaat van zelf over. Zo niet tja dan zou als ik jou was toch maar op zoek gaan naar een ander vriendje . Maar dat zal zo'n vaart niet lopen toch?

30 sep 2013, 15:28 sas

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.

Volg je ons al?

Verhalen, facts & meer