Wanneer goed moment?
Geschreven door Kira op 2 apr 2014
Hey meiden!
Ik ben 14 jaar, zit in de 2e en wil graag naar school mascara gaan dragen. Maar ik weet niet wanneer ik ermee moet gaan beginnen. Ik heb een lijstje gemaakt:
- als ik naar de 3e ga (na de zomervakantie dus)
- als ik ongesteld wordt (weet niet wanneer)
- als ik 15 wordt (duurt nog 8 maanden)
- als mijn beugel eruit gaat (2 a 3 maanden)
- anders, namelijk......
Willen jullie helpen kiezen, want ik kom er niet uit.
Heel erg bedankt!
Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.
Jullie reacties
ik zou het gewoon dragen waneer je wil ik ben 12 en ik draag het ook gewoon als ik wil het gaat er om waneer je je er goed bij voelt en is dat morgen dan is het morgen en anders een andere keer!!!
xxxxxxxxx.
als je ongesteld bent geworden is wel een leuk idee. om het te vieren zegmaar.
nadeel is wel dat het nog 2 jaar kan duren, maar dan kan je tussentijds je plan veranderen.
Ik zou het gewoon op een doordeweekse dag doen (niet na het weekend of zo, lijkt zo gespeeld)
Ik zou er gewoon mee beginnen, als je het leuk vind? Waarom dan wachten?
Om het niet zo oppeens te doen kun je eerst 1 keertje doen, volgende week weer een keertje, en dan een paar keer per week. en dan gewoon altijd. Anders is het zo gespeeld indd.
Hey,
Je hoeft het niet te doen, zolang jij je er fijn bij voelt! Het maakt niet uit wanneer je er mee begint, je kan nu vast beginnen en telkens iets meer opbouwen. Dan kan jij er aan wennen en iedereen om je in je omgeving. Of in de zomervakantie, dan kan je wat experimenteren met mascara's hoe jij het mooi vind (een dikke laag, een dun laagje met wat eyeliner etc). Voor mascara's zou ik een NYC mascara uitproberen, goedkoop maar goede kwaliteit en ter verandering een eyeliner pen van essence bijv.
Hopelijk heb je er wat aan!!
Kuss
Morgen? Er hoeft toch geen reden aan te zitten?? Hhihi, gewoon wanneer je er goed bij voelt!! XX
Heeii ik ben 13. Ik begon met mascara dragen op mijn 12de maar het is steeds erger gaan worden. Ik heb een hele dikke laag foundationop en heel veel mascara mijn moeder vind het te veel en zegt elke dag tegen me dat hhet niet normaal is. Heel veel vriendinnen zeggen dat het veel is maar het maakt me niet zoveel uit. Ik draag wat ik wil! En dat moet jij ook gewoon doen. Gewoon dragen wat je mooi vind!! Ik heb wel een beetje TE veel op dat geef ik toe. Maar ik voel me er prettig bij. Ik heb ook een perfect vriendje.
Gewoon doen wat je mooi vind. En als mensen er wat van zeggen gwn laten gaan.:)
Doeiii x
ik droeg mascara al toen ik 12 was dus wrm niet morgen !!
gewoon beginnen met een beetje, morgen al! en dan elke dag een beetje meer doen totdat je het goed vindt. anders is het opeens zoveel. maar waarschijnlijk vinden de mensen om je heen het alleen maar mooi/leuk als je mascara draagt! xxxRooz
wrm zou het gespeeld zijn hoe kan je mascara nou spelen begin morgen gwn. ik begon al eind groep7 ik snap niet wat jullie bedoele met spelen?!