Pulleltjes/puistjes bij epileren van wenkbrauwen.

Geschreven door verwijderd-8T6JSh op 2 jan 2015

Hallo.
Ik epileer mijn wenkbrauwen meestal 1 à 2 keer per maand. Sinds 2 weken doe ik dit elke dag of om de dag.
Maar sinds ik dat doe komen er op de plek waar ik geëpileerd heb een paar pukkeltjes. Hele rode.
Ik vroeg me af of ik hiermee naar mijn vader moet (hij is huisarts) en of het normaal is. Of meer mensen dit hebben, en wat eraan te doen is.

Jullie reacties

Ik heb hulp nodig, dus plaats please een reactie!!!

2 jan 2015, 18:04 verwijderd-8T6JSh

ik heb het ook want ik heb ook wat haar tussen mijn wenkbrauwen dus dat moet ik dan wel weghalen. maar bij mij gaat het vaak gewoon vanzelf over, ik denk niet dat het iets ergs is

5 jan 2015, 20:01 hi

Maar wat doe je dan als je naar school moet met van die puistjes bij je wenkbrauwen??

6 jan 2015, 14:20 Zegiklekkerniet...

Eh niks? Boeit het wat de rest ervan vindt? Nee. En bij mij zie je het eigelijk bijna niet het is gewoon een beetje rood en bobbelig maar je kunt misschien een masker maken of kopen idk.

6 jan 2015, 20:37 hi

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.