hoe scheren jullie je?..:$
Geschreven door just_fleurx op 26 jan 2014
hee,
ik had een vraag hoe kan je het best je schaamhaar afscheren?
kan dat gewoon met een mesje waar je ook je oksels mee scheert?
en hoe kan je dat het beste doen?
hebben jullie tips? xxx
Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.
Jullie reacties
Ik gebruik voor mijn schaamhaar een ander scheermesje dan voor mijn oksels. Is hygiënischer ;) Daarnaast altijd met de haargroei meescheren (van voor naar achter) . Zelf heb ik een douchecabine met zitstuk waarop ik 1 been zet tijdens het scheren, waardoor je er makkelijker bijkunt ;)
Ik doe het ook vaak met een scheermesje of een handig scheerapparaat wat de haartjes er niet uittrekt maar de haartje zeg maar een beetje 'knipt' ! hoop dat je er wat aan hebt :)
Ik heb een heel fijn scheermesje van venus embreez ofzo. Rond de mesjes zit een omhulsel met een soort gel erop, die scheert heel glad en geeft geen trekkend gevoel bij de haartjes tijdens het scheren. Die gebruik ik voor mn oksels, benen en muts. Ik ben er erg tevreden over en werkt goed.
met een scheeraparaat denk °°°°°°°°°°