echt een dikke kont
Geschreven door anoniempjee op 15 sep 2014
Hojj,
Ik ben 14 en ik heb echt een dikke kont:( Ik voel me zo onzeker en dik daardoor. Ik vind het echt niet leuk. Ik heb al geprobeerd af te vallen maar ik weeg 56 en ben 170 dus ik ben al niet te dik. Weet iemand hoe je dit kan oplossen? Misschien met wat oefeningen ofzo...?
Dankjewelxx
Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.
Jullie reacties
Je kunt het op 2 manieren oplossen:
1. het gewoon accepteren
2. oefeningen doen (typ bijv. in op youtube/het internet butt blaster)
3 jongens vinden dat niet erg
Heej anoniempje,
Misschien een flauwe reactie maar kijk voor de gein eens de film 'alleen maar nette mensen'. Hierin wordt weergegeven dat vrouwen trots mogen zijn op een flinke booty!
Maar even zonder flauwekul, gezien je bmi lijkt het mij niet reëel dat je echt een dikke kont hebt.. Is het echt zo of denk jij dat het zo is? Soms moet je anderen om hun mening vragen omdat het beeld dat je van jezelf hebt niet altijd klopt.
Dan nog als laatste; of je nou mooie, flinke billen hebt of een platte kont.. Als je maar gelukkig bent! Gelukkig zijn lukt je als je jezelf kunt accepteren zoals je bent! Dus... Lekker belangrijk hoe je achterwerk eruitziet!
Liefs, Rijtje1987
heeeeeeejj
je moet gewoon soup drinken en alles komt goed!
xx