borsten en bh-maat
Geschreven door love<3 op 18 dec 2013
heyy allemaal... een beetje vreemd topic denk ik maar heb enorm veel last van mn kleine borsten... ik ben 16 jaar en heb BH-maatje 80AA. ik vind het verschrikkelijk! zijn er nog meer mensen met dit soort maatjes... kvoel me zo alone! verder ben ik al wel ongesteld enzo hoor dus... daar kan het niet aan liggen! Xd
Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.
Jullie reacties
dom dom dom dan moet je gewoon seks hebben
Waar slaat dat dat op holloa? Maak je niet teveel zorgen je bent nog niet uit gegroeit, en daar bij jongens vallen niet alleen op meiden met grootte borsten be yourself! Het gaat niet alleen om je uiterlijk, maar voor om je uitstraling! Accepteer jezelf zoals je bent, dat maakt het veel makkelijker! Succes!
@me heeft wel gelijk je kan jezelf niet veranderen dus wees jezelf.
Je borsten kunnen nog groeien tot je 21ste dus maak je geen zorgen.
ik ben 11 heb cup 80B
Ga aan de pil! Ik ben 14 en heb 70D, maar ben net aan de pil en daar groeien ze nog meer van.
Je moet niet zomaar aan de pil gaan, hoor. Daar zitten hormonen in en die zijn niet echt goed voor je
Hoi Love,
Ik ben jonger dan jou en ik heb grotere borsten. Nu denken jullie misschien; "Oh, gaat ze natuurlijk daar over opscheppen." Nee. Ik wil alleen vertellen dat het ook heel naar is als je op een jonge leeftijd grote borsten hebt en je vriendinnen niet. Ik schaam me d'r ontzettend voor. Dus ik zou blij wezen als ik jou was... maar ik snap het natuurlijk wel.