Witte afscheiding en ongesteld

Geschreven door Anoniem op 12 aug 2016

Hoi, ik ben 14 en heb last van witte afscheiding ik zie overal staan dat je dat bijna ongesteld word maar dat ben ik dus al een half jaar. En ik vraag me af wat ik moet doen of dat het normaal is?

Jullie reacties

Wees gerust het is heel normaal ik had al witte afscheiding toen ik 9 jaar was, maar ik had het nog steeds toen ik net 11 jaar was geworden. En de volgende dag was ik ongesteld maar ook al ben je ongesteld je kan nog steeds witte afscheiding hebben.

12 aug 2016, 18:36 Ik help je
12 aug 2016, 18:41 Anoniempjeeeeeeeee

je kan als het erg is een inlegkruisje in je slipje doen.. voor je witte afscheiding. volgens mij gaat dat nog wel een tijdje door je witte afscheiding.

12 aug 2016, 23:15 janee

Dit topic is gesloten voor verdere reacties. Heb je hier een vraag over, neem dan contact op met de coördinator.